Lenka Novotná

datum narození: 23.6. 1975
bydliště: zatím Praha
poprvé na vodě: na kajaku poprvé v patnácti letech, ale na deblu mě rodiče vozili už od 3 let.
celková délka závodní kariéry: slalom jezdím, teď už jen rekreačně, čtrnáct let. V průběhu těchto let jsem si přičichla ke kanoepolu i k raftingu, v obou disciplínách jsem byla členkou reprezentačního týmu. Od sezóny 2000 se věnuji rodeu, který se stalo mou hlavní kategorií.
oblíbený hiko výrobek: Lars šprickobunda a všechno Teddy prádlo
hobby: cestování, lezení a voda v jakémkoliv skupenství
jazykové znalosti: Angličtina, Ruština, základy Španělštiny a Francouzštiny
nejlepší výsledky: Dvakrát 2. místo v Evropském poháru, 4. místo na ME a Předmistrovství světa 2004. Vítězka všech Rodeo Tour, kterých jsem se mohla zúčastnit. 1. místo v extrémním sjezdu na krásné švýcarské říčce o obtížnosti ww IV. až V. s šestimetrovým vodopádem pořádaného při Evropském poháru. Cením si nejen toho, že jsem ho vyhrála, ale také přežila ve zdraví. Byl to závod head to head a občas to vypadalo, že to dopadne spíše jako závod boat on head.

Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná Lenka Novotná

Eda Doskočil

datum narození: 1983
bydliště: Choceň
poprvé na vodě: v 10 letech na Jizeře, posadili mě do kajaku a pustili po vodě, od té doby jezdim na singlu :o)
celková délka závodní kariéry: 4 roky jezdim rodeo
oblíbený hiko výrobek: nátepníky - bez nich nevyjedu na vodu
hobby: voda, kolo, snowboard
jazykové znalosti: už několik let se pokouším o němčinu
nejlepší výsledky: Nejvíc mě potěšil můj první závod ve Víru, tam jsem byl na 1. míste, 1.místo CNAWR Rodeo Tour 2004